Direct Hair İmplantation olarak adlandırılmakta olan DHİ saç ekimi oldukça klasik olarak seçilen yöntemlerden birisidir. Doğrudan saç ekimi olarak da bilinen bu yöntem sayesinde hastalarımızı her zaman memnun etmeye devam ediyor ve hız kesmeden kalitemizle adımızdan söz ettiriyoruz.

Merkezimizde bu alanda uzmanlık kazanmış olan ve tamamen deneyimleri ile adından söz ettiren doktorlarımızla çalışmaya özen gösteriyoruz. DHİ saç ekimi yöntemimizde özel olarak kullandığımız bir kalem cihazımız mevcuttur. Bu cihazla kanalları açıyoruz ve kanallara kıl köklerini yerleştiriyoruz. Kullanımı oldukça kolay olan ancak mutlaka titizlik ve profesyonellik gerektiren kalemlerimizi kişiye özel olarak açıyoruz.

Kullandığımız tüm malzeme ve içerikler hastalarımıza özel olarak açtığımız içeriklerdir. Bu nedenle enfeksiyon riski en düşük olan yöntemlerimizden birisidir. Hastalarımız gönül rahatlığıyla kendilerini emanet edebilirler.  Diğer bilinen tüm saç yöntemlerinden farklı olarak kullandığımız bir tekniktir. Hem konforlu bir şekilde hem de profesyonel bir şekilde hayata geçirmeye devam ediyoruz.

Hastalarımızın memnun kalmasını sağlamak ve özellikle de saç ekimlerinden başarılı sonuçlar elde etmelerini sağlamak adına gerekli tüm tedbirleri de alıyoruz. Böylece işlem öncesinde, sırasında ve sonrasında gelişebilecek tüm komplikasyon ve olumsuz durumları da bertaraf edebiliyoruz.

DHİ Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

DHİ saç ekimi alanında uzman doktorlarımız ve estetisyenlerimiz tarafından yapılmaya devam ediyor. Merkezimizde gerçekleştirdiğimiz tüm işlemler ve yöntemler Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Gönül rahatlığıyla emanet edebilir ve saçlarınıza doğal ve gür bir şekilde kavuşabilirsiniz. DHİ saç ekimi *doğrudan yaptığımız bir yöntemdir.

Sağlıklı hiçbir saç köküne zarar verilmez. Saç köklerinde kanallar açılırken de, greftler alınırken de tamamen profesyonel hareketler sergiliyoruz. Kullandığımız özel cihaz sayesinde hastalık kapma ve enfeksiyon riski de oldukça düşüktür. Çok eskiden beri kullanımına devam ettiğimiz bu saç ekim tekniği sayesinde artık kel görünümlere ve saçlarda yer alan seyrek görünümlere elveda demenizin vakti gelmiş demektir.

Hem erkekler için hem de kadınlar için uygun olan yöntemde saçların tıraşlanması oldukça uygundur. Kullandığımız ince uçlu kalemler sayesinde hastalarımızın başarılı sonuçlar elde etmesi kaçınılmazdır. Aynı zamanda en sık uyguladığımız yöntemlerden biri olduğu için başarı oranı da en yüksek olan tekniklerden birisi olarak kabul edilir. Kökleri aldıktan sonra nakil olacak bölgeyi belirler ve bu bölgeye lokal anestezi uygulaması yaparız.

Ardından uyuşukluk başladığı zaman tüm süreci bitiririz. Saç köklerinin sağlıklı bölgelerine hiçbir şekilde zarar verilmez. Güvenle ve kaliteyle ekimimizi yapmaya devam ederiz. Alanında uzman doktorlarımız sayesinde hiçbir şekilde komplikasyon gelişmesine müsaade edilmez. Yaklaşık olarak 10 saat sürmekte olan bu işlemin kimler tarafından yapıldığı oldukça önemlidir. Üstelik en avantajlı olan tekniklerden birisidir.

DHİ Saç Ekimi Kimlere Uygulanır?

DHİ olarak kısaltılan ve direk olarak uyguladığımız DHİ saç ekimi işleminde profesyonellik oldukça önemlidir. Mevcut saçlara zarar gelmeden uyguladığımız bu yöntem sayesinde hastalarımız sonuçlardan bir hayli memnun kalmaktadır. Kök kayıplarını ve riskini en aza indirdiğimiz bu profesyonel işlem 18 yaşını dolduran tüm hastalarımıza uygulanabilir. Tecrübeli bir şekilde uygulamakta olduğumuz bu işlem için gerekli tüm tetkikler ve testler yapılır.

Ardından gerekli analizler ve kan kontrolleri yapıldıktan sonra hastanın bu işlem için uygun olup olmadığını netleştiririz. Ardından hastamızın uygun olduğuna karar verdikten sonra operasyon sürecini başlatırız. Robotik saç cerrahisinde her zaman en ön sıralarda yerini almaya devam eden işlemimiz için hastalarımızın ağır ilaçlar kullanmıyor olması gerekmektedir. Fiziksel herhangi bir sorunu ve ağrıları bulunmayan hastalarımız da bu işlemden faydalanabilirler. Ancak temel geçit ve kural 18 yaşını doldurmuş olmaktır.

DHİ Saç Ekimi Öncesi

Saç ekimleri çok ciddi operasyonlardır ve her işlemin öncesinde mutlaka dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Özellikle de doğrudan yaptığımız DHİ saç ekimi öncesinde mutlaka alkol ve sigaradan uzak durmak gerekiyor. Alkolün yanı sıra kafeinli içecekleri hayatınızdan bir süreliğine çıkarmış olmanız gerekiyor. Kesinlikle kan akışını dengede tutmak lazımdır. Bu nedenle kanı sulandıran ilaçlar kullanılmamalı ve kan sulandırıcı bitki çayı gibi yiyecek ve içeceklerden de uzak durulmalıdır. Kan akışını dengede tutmak için yoran egzersizlerden kaçınılmalıdır.

Aksi takdirde kan akışında hızlanma meydana gelir ve ne yazık ki saç ekimi için daha uzun ve ertelenmiş tarihler alınmak zorunda kalınabilir. Sizler de bu işlemi en kısa sürede yaptırmak ve başarılı sonuçlara ulaşmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey işlem öncesi kurallara uymaktır. Doktorlarımız bu konuda gerekli olan tüm bilgilendirmeleri hastalarımıza yapmaktadır. Böylece hangi kurallara uyulması gerektiğine, beslenme ve uyku düzenine, su tüketimine dair her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

DHİ Saç Ekimi Yaptıranlar

Merkezimizde DHİ saç ekimi yaptıranlar her zaman memnun kalmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca hizmet ve bilgi vermeye devam ettiğimiz bu alana dair hastalarımızdan da bilgi sahibi olabilirsiniz. Yaptırdıkları yöntemin hangisi olduğuna dair, nasıl bir süreçten geçtiklerine dair ve özellikle de ne kadar başarılı sonuçlar aldıklarına dair merak ettiklerinizi de öğrenebilirsiniz. Uzmanlarımızın desteğiyle, merkezimizin hijyeniyle ve daha pek çok açıdan kalitemizle ön planda olmaya devam edeceğimizden kuşkunuz olmasın.

DHİ Saç Ekimi Sonrası

Tüm saç ekim yöntemlerinden sonra olduğu gibi DHİ saç ekimi sonrasında da mutlaka uyulması gereken kurallara uyulmalıdır. Aksi takdirde iyileşme süresi kısalabilir ve hızlı iyileşme yerine komplikasyonların geliştiği sonuçlar elde edilebilir. Saç ekim yöntemi sonrasında saç köklerinin su ile temasından kaçınmak gerekiyor. Saçlara yabancı maddeler içeren saç bakım ürünlerinin temas ettirilmemesi gerekiyor.

Aynı zamanda yaklaşık 10 gün boyunca yüz üstü yatmak ve saç köklerine yastık yorgan gibi malzemelerin değdirilmemesi gerekiyor. Bu tür durumlara dikkat edildiği zaman çok daha hızlı bir iyileşme süreci ve çok daha başarılı sonuçlar elde edilir. Dikkat edilen durumlar karşısında iyileşme süresi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşir.

DHİ Saç Ekimi Yorumları

Merkezimizden hizmet alan ve DHİ saç ekimi yaptıran hastalarımızın yorumlarına baktığınız zaman başarılı sonuçlardan ne kadar memnun kaldıklarına şahit olabilirsiniz. Son derece aktif bir şekilde beğenilerini ve memnuniyetlerini dile getirmekteler. Hem kadın hastalarımızın yorumlarında hem de erkek hastalarımızın yorumlarında, merkezimize ve uygulanan işlemlerimize dair olumlu sonuçları görebilirsiniz.

Dilediğiniz her an her yerden erişim sağlayarak hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Üstelik saç köklerinize dair yapacağımız incelemeler sonucunda hangi yöntemin size uygun olduğuna da analizler sayesinde karar veriyoruz. Böylece güvenle işlemden geçebilirsiniz. Hastalarımızın yorumlarında işlem öncesine, sırasına ve sonrasına dair her türlü bilgiyi de görebilir ve kendilerinin bu süreçte ne kadar motive bir şekilde karşılandıklarını da öğrenebilirsiniz.

DHİ Saç Ekimi Fiyatları

Robotik saç cerrahisi kapsamında yapmakta olduğumuz tüm saç ekim yöntemlerinde kullandığımız içerikler de hastalarımıza özeldir. 2021 yılına özel belirlenen fiyatlar da kliniğe göre, yöntemi uygulayacak olan doktorumuza göre ve elbette uygulanmasına karar verilen saç ekim yöntemine göre fiyat farklılıkları meydana gelebilir. Özellikle de doğrudan yapılan DHİ saç ekimi fiyatları oldukça idealdir.